| Mokaxoxo a întrebat:

Hei! Am o intrebare:Cum as putea sa string bani cat mai repede pentru un nou telefon mobil? In fiecare luna mama imi da 50 de lei.Dar nici intr-un an nu vor fi de ajuns pentru un mobil nou!
Dau funda pentru cele mai bune idei.

Răspuns Câştigător
| Anne0510 a răspuns:

In afara de cei 50 lei pe care ti da, propune-i sa faci ceva bun in fiecare zi pentru 5-20 lei (curat, sa te duci la magazin in locul ei, sa ii faci masaj sau nu stiu....mai gandeste-te tu) Sper sa te fi ajutat. happy Apropo...la mine a mers. Funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut problema asta cu strânsul banilortongue Dar nu pentru telefon.
La mine nu era problema ca n-am bani destui, problema era ca nu ma puteam abține sa irosesc bani aiurea.
într-un sfârșit am reușit happyTotuși nu ma atrag telefoanele, consider o risipa de bani un telefon sau tableta la nu știu cate milioane(îmi este de ajuns sa pot vorbi pe el și sa pot asculta muzica)
Eu am un Samsung I9100 Galaxy S2.

| YoAlLeKcS a răspuns (pentru anonim_4396):

Telefoane inutile care dai multi bani pe ele dai ai un galaxy S2 rolling on the floor)))