| robertonelson20 a întrebat:

Hei! Am o problema cu datele mobile pe Microsoft Lumia 550. Sunt in Suedia de 2 saptamani si cand am ajuns aici am activat serviciul de Roaming si datele mi-au mers o saptamana de zile in 4G(viteza maxima) iar acum de cate ori incerc sa le pornesc imi arata ca sunt activate la setări dar nu se conectează deloc si mereu imi spune ca nu am acces la internet si nici nu imi apare semnul in coltul ecranului cu 4G care imi arata ca sunt active. Va rog dati-va cu părerea pentru ca am mare nevoie de ajutor! P.S- am destul credit si MB

1 răspuns:
| Protegent a răspuns:

Incearca sa-i verifici setarile de configurare a internetului. Daca nici asa nu merge, contacteaza-ti operatorul de telefonie mobila.