| cristi2112 a întrebat:

Hei! Am o problema cu telefonul mobil (Samsung galaxy s5 mini), cand intru pe google imi apare ceva de genul: telefonul a fost infectat cu virusi, imi indica sa descarc tot felul de antivirusi. Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| yothebesdinparcare22 a răspuns:

Sunt reclame banale, încearcă să folosești alt browser ca nu cumva să ei vreun virus.

| cristi2112 explică (pentru yothebesdinparcare22):

Am instalat si mozila si cu si ii la fel!

3 răspunsuri:
| CătălinFD a răspuns:

Sunt reclame, orice ai face sa nu apesi pe ele.Deschizi un tab nou si il setezi ca HomePage

| Seby_Damian_1997 a răspuns:

Poti sa ii dai o resetare din fabrica si chiar daca sunt virusi asa o sa ii stergi! Am fost si eu in situatia asta si am facut asa si totul a revenit la normal.