| TheBlackEmo a întrebat:

Hei,am o rugaminte,am luat un modem de la Cosmote dar nu am luat cartela pentru net,deci,va rog,daca poate cineva sa îmi cumpere una,îi dau adresa,tot,îi platesc tot ce trebuie,si cartela,pentru ca la mine nu gasesc,daca ar putea cineva,uite id meu rockstarforhiphop,si frog e exclus pentru ca nu o primeste modemul, please! Va dau funda!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi să soliciţi celor de la Cosmote "Cartela BONUS 48" ( gratuită ) - vezi detalii la linkul :
http://www.cosmote.ro/......epaid.aspx

Le trimiţi un mesaj de la linkul :
http://www.cosmote.ro/ro/contactForm.aspx

Toate cele bune.

| NevastuicAaA a răspuns:

Si cat platesti?laughingInteresanta oferta.

| TheBlackEmo explică (pentru NevastuicAaA):

Dau 5 lei în plus, plus ca platesc taxa poștala

| NevastuicAaA a răspuns (pentru TheBlackEmo):

Sincer...imi este mila de tine.Da e de umblat si ma si risc intr-un fel.Mai raman cu cartela degeaba.Incearca sa cauti si in alte magazine.