| ÁnΌMŀŠ a întrebat:

Hei.Am prelungit un abonament Cosmote, mi-am achizitionat si un telefon. Am in continuare activa optiunea COSMOTE FREE S, dar nu stiu de ce au pus si Connect Mobile S.Eu nu am vrut, dar au zis ca si daca o pun, si daca nu o pun, tot la fel platesc, ca si cum as avea-o.Ma pote lamuri cineva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| marinaculcea a răspuns:

S-a modificat pretul? Daca nu ti-am zis multe extraoptiuni isi modifica numele. Eu am una de un an si deja s-a scos de pe piata

2 răspunsuri:
| marinaculcea a răspuns:

Ai platit prima factura? este o schimbare la pret? daca nu iti dau eu o explicatie, denumirea extraoptiunilor se modifica recent. de altfel nici compania nu se va ma numi cosmote. Romtelecom si Cosmote se vor uni intr-o singura companie, pentru a fi nr 1. se va numi Telekom. poate de aici si schimbarea denumirilor extraoptiunilor. big grin funda?

| ÁnΌMŀŠ explică (pentru marinaculcea):

Pai ok, dar nu inteleg dc mi-au pus optiunea connect mobile...

| marinaculcea a răspuns (pentru ÁnΌMŀŠ):

S-a modificat pretul? Daca nu ti-am zis multe extraoptiuni isi modifica numele. Eu am una de un an si deja s-a scos de pe piata