| celena99 a întrebat:

Hei. Am Samsung Galaxy S4 si, dupa jumatate de an de functionare perfecta, cand incerc sa fac o fotografie, imi apare " Eroare la aparatul foto" si ecranul negru. Am resetat telefonul si isi revenise, dar a revenit eroarea la scurt timp...Dau funda celui care ma poate ajuta.

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

"Error: Camera failure" a aparut de putin timp si la Galaxy S5.
Telefonul trebuie sa iti fie inlocuit gratuit.

1 răspuns:
| Sabotu a răspuns:

Salut, mergi la setări >mai multe>despre dispozitiv>vezi ce versiune la android ai, dacă ai 4.2.2 dă-i actualizare software... Dacă și după o să-ţi mai dea eroare mergi cu el cu garanția dacă o mai ai.

Succes!