| AnonimWER a întrebat:

Salutare, am o problemă cu camera foto de la telefon.De câteva zile îmi apare eroare la aparatul foto. Am resetat telefonul, am șters tot din spațiul de stocare de la cameră și nimic. M-am decis să duc telefonul în garanție. Țin să precizez că telefonul e în stare impecabila, nu l-am scăpat sau alte chestii. Sunt șanse să primesc unul nou sau cum se procedează?

P.S Am un Samsung Galaxy S6 Edge

1 răspuns:
| Cedry2k8 a răspuns:

Da-l la garantie. Conectorul de la camera a iesit probabil de acolo.