| pandrei a întrebat:

Hei, am si eu o intrebare pentru cei care se pricep in afaceri cu telefoane. Merita sa cumpar un Sony Ericsson Xperia Neo la sh cu 10 luni ramase de garantie, la pretul de 6-7 milioane.

Răspuns Câştigător
| kaBooMx a răspuns:

Da, dar sa nu treci de 7. Poti cauta si pe okazii. Uite aici link. http://www.okazii.ro/......a+neo.html FUNDA?

| pandrei explică (pentru kaBooMx):

Chiar pe okazii m-am uitat. Multam

| pandrei explică (pentru kaBooMx):

Da, de un schimb Nokia n95 8gb- Nokia x3-02+50 ron. Si ce sanse as avea sa vand Nokia x3-02. Stima!

6 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Da,normal

| IoanaDaiana05 a răspuns:

Buna! Gasesti nou pe xphones4all, garantie 2 ani, la putin peste 600 lei.

| IoanaDaiana05 a răspuns:

Buna! Gasesti nou pe xphones4all, cu 2 ani garantie, la putin peste 600 lei.

| pandrei explică (pentru IoanaDaiana05):

Eu nu l-am gasit pe xphones4all