| alynusha2992 a întrebat:

Hei. Am si eu o problema. Am un Samsung galaxy s3 mini si are momente cand imi apare icon-ul cu castile cum ca ar fi conectate...si nu sunt. si asta se intampla cateva minute si isi revine, dar apoi o ia de la capat.Ce ar trebui sa fac?:-s
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mihaelaalol a răspuns:

Incearca sa il inchizi si sa il deschizi din nou(si mie mi se mai intampla)
sper ca te-am ajutat!big grin

| alynusha2992 explică (pentru mihaelaalol):

Am incercat si degeaba..are momente cand merge mai mult timp si dupa apare pentru cateva minute semnul ala.

3 răspunsuri:
| kidy00 a răspuns:

Daca ai bagat castile le-ai scos si apare asa...Nu e nimic, asa imi mai face si mie happy

| AnneღU a răspuns:

Mai bine mergi la un GSM... Asa am patit si eu, m-a costat 30 de lei ca sa il fac. Bafta! :*