| No23 a întrebat:

Hei am un telefon HUAWEI Ascend Y 200 si imi apare pe ecran Mod sigur de ce?

Răspuns Câştigător
| Cinevacareiubesste a răspuns:

Pentru ca iai scos bateria sau a cazut telefonul jos si i-a iesit bateria si cand l-ai pornit telefonul a pornit in Mod Sigur sa protejeze telefonul. Ca sa il faci la loc opresti si repornesti telefonul.
Bafta.winking

1 răspuns:
| Mihu_Elena_1995 a răspuns:

Am un telefon Huawei y530 si la pornire imi apare pe display un robotel verde (acela de la android ) dedesubtul robotelului scrie telefon blocat. si deasupra zice in felul urmator ( please connectusb cable to your compute and open hisuite. l-am conectat si nu se intampla nimic. am incercat sa-i dau acele setari di fabrica si nu-mi da voie. ce as putea sa-i fac?