| HinataSama a întrebat:

Hei.Am un telefon Samsung Galaxy Mini ..Si mi-am pus cod de siguranta, doar ca l-am uitat si am incercat de multe ori dar apoi mi-a aratat sa ma loghez pe contul de Google. Eu l-am bagat si nu mergea. Ce ar trebui sa fac? Am nevoie de internet? FUNDAA! P.S nu pot umbla pe nimic.

Răspuns Câştigător
| Rockat a răspuns:

Inchide telefonul si intra in recovery mode(Volume up+Home+Power) day factory reset/wipe date si iti va face factory reset isi va da restart si va fi ca nou.
P.S.:In recovery navighezi cu butoanele Volume si dai select cu butonul Home.

| HinataSama explică (pentru Rockat):

Eu nici nu pot sa intru in meniu. -.-

| Rockat a răspuns (pentru HinataSama):

Inchide telefonul si apasa (Volume up+Home+Power)

3 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Dai reset de la butonul din spate de sub carcasa ( daca are )