| TeoBizz a întrebat:

Hei.happy Aveţi vreo idee ce aş putea face ca să instalez Candy Crush pe un Nokia Lumia? Am încercat să mă conectez pe Google Play, dar mi-l downloadează pe celălalt telefon care are android.laughing
Pls, help.laughing

6 răspunsuri:
| aTi a răspuns:

Nokia nu e compatibil cu Google play.Nokia are ovi store si nu are android.Android este compatibil Google Play

| Seby90 a răspuns (pentru aTi):

Si daca are Nokia x? Te-ai facut de **** laughing

| TeoBizz explică (pentru aTi):

Stiu ca nu-i compatibil.laughing Dar vreau sa-i fac un bine lu' mama si sa-i downloadez de undeva Candy Crush. Si am zis sa incerc cu Google Play, poate-mi iese ceva.laughing but nope.

| aTi a răspuns (pentru Seby90):

Uite ca nu are Nokia x ^_^

| Seby90 a răspuns (pentru TeoBizz):

Ia cele de la disney, sunt similare, ori frozen ori altu, vezi tu.

| Butterfly2110 a răspuns:

Incearca prin Play Market sau Mobogenie