| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Care e mai fain, iPhone-ul 5 black sau white? Eu am pe white insa ma bate un gand sa-l schimb. Voi ce parere aveti? :****

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Eu cred că gadgeturile pe alb arată mai bine. Eu am telefon, tabletă și laptop albe toate. Și negrul este frumos dar cred că albul dă o notă de eleganță. Aceasta ar fi părerea mea cel puțin. Nu-l schimba.

O seară frumoasă!

3 răspunsuri:
| AndyAnonim a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa il schimbi, abul e o culoare unisex, mie mi se par faine ambele

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Având în vedere că eşti fată, este mai potrivit/elegant modelul White happy
La un băiat este mai potrivit un model Black.

Toate cele bune.

| Zedge a răspuns:

Iphone-ul alb e pentru pitipoance.