| Anonim55452 a întrebat:

Hei! Ce parere aveti despt HTC one M8 sau M9? Merita? Poti sa vezi filme/seriale calumea pe el?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Filmele le vizionezi pe un televizor. telefoanele au alta destinatie.

| Anonim55452 explică (pentru gelu1970):

Stiu, dar de exemplu cand sunt undeva gen masina, tren etc. Si am chef sa vad un film nu cred ca pot sa iau televizorul cu mine. Daca vreau sa dau 25 de milioane pe un telefon macar sa fiu total multumita de el.

| gelu1970 a răspuns (pentru Anonim55452):

Pai atunci m9

| FlorinCiokan a răspuns:

Bine inteles ca poti viziona filme pe ele. Sunt telefoane de Top.
M8 Merita. Dar M9 nu prea. La banii aia iei ceva mai "la moda" mai bun iPhone 6 sau Galaxy S6. Depinde ce iti place ca sunt egale ca performanta.