| Bianca298 a întrebat:

Hei
Daca ati avea de ales intre un IPhone 5 si un HTC One X la acelasi pret, ce ati alege? De ce?
Vreau parerile voastre, nu linkuri cu descrieri etc.
De asemenea, daca puteti sa ma ajutati cu o comparatie intre cele doua telefoane (ce are unul si nu are celalalt si invers)
Dau funda

4 răspunsuri:
| JokerMato a răspuns:

Eu zic sa alegi HTC, ca de pe Iphone nu poti primi sau trimite melodii decat de la un iphone la altul

| JUST44FUN a răspuns:

Iphone 5 are un dizain elegant si l-au scos cu un ecran mai mare(nu prea se observa diferenta)dar are o problema, nu poti sa trimiti pozele sau melodiile altcuiva numai daca are si el iphone(cateodata nici intre ele nu merge)asa ca one x ii potrivit dar oricum iphone-ul va ramana tot timpul un telefon elegant si admir simplitatea de a umbla pe el

| baiatbunn a răspuns:

Daca ar fi dupa mine te-as sfatui sa iti cumperi un Nokia sau Samsung! Acestea sunt de ales cand vrei sa iti cumperi un telefon calumea! Apoi te poti gandi si la HTC si tocmai in final te poti gandi si la iphone care este pur si simplu o dejectie!

| baiatbunn a răspuns:

Hai saq si radem putin :))) citeste aici o parodie despre iphone5 :))
http://www.timesnewroman.ro/......ii-inutile