| anonim_4396 a întrebat:

Hei! :* Daca vreau sa-mi cumpar un telefon din Flanco(mai exact din Bacau) platesc in lei sau in euro?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inca nu s-a introdus Euro in Romania.Ai trait prin alte tari pana acum?

| Anutzza3708 a răspuns (pentru darrio2007):

Da happy

| darrio2007 a răspuns (pentru Anutzza3708):

Pe undeva pe la Polul Nord. Daca erai prin Europa poate stiai ca inca nu s-a introdus Euro in Romania.Mai dureaza 3-4 ani.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Trebuie să plăteşti în LEI. Aşa este în România încă.

Pa-pa.

| Ionait a răspuns:

Lei.

| PisicaDragutza3 a răspuns:

Buna.Miau :3 Pai platesti in lei.(Normal big grin ) Key Bye. Apropo funda?puppy dog eyes (Imagineaza-ti o pisca acolo happy )

| alexandru155 a răspuns:

Normal ca platesti in lei in Romania platesti cu lei
FUNDA