| BeatriceCrina a întrebat:

Hei.Dintre Samsung galaxy s7 e de ce, Huawei p10 lite si Huawei p20 lite( acesta urmeaza sa fie lansat peste cateva zile) care credeti ca e mai bun si de ce?
Vreau sa-mi cumpar unul dintre cele trei si nu stiu care
Dau funda

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Huawei p20 lite are display diferit si daca nu ma insel optiunea pay mobil. cred ca aceasta nu vine inclusa in p10lite.
diferenta intre cele doua e cam de 75 euro. in functie de ce utilitate ii dai telefonului alegi modelul dorit.
S7 e un telefon bun insa e un model scos acum 2 ani. presupun ca vrei un telefon mai actual nu un model mai vechi.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Scuze diferenta de pret e 175 euro

| CarBitBTC a răspuns:

Află cine este Satan, Diavolul.

https://www.seruah.com/cine-este-satan.html