| alinuta01 a întrebat:

Hei, duminica asta mi-am cumparat un Nokia lumia 520, am venit acasa si m-am jucat cu el ca sa se descarce de tot. dupa l-am pus la incarcat, si luni seara era deja descarcat, si l-am pus din nou, si acum seara iarasi s-a descarcat de tot. cine stie de ce?

Răspuns Câştigător
| alexutzaa09 a răspuns:

De obicei cand cumperi un telefon nou trebuie sa il ti o noapte la incarcat. Daca nu e asta probabil ai o defectiune la baterie.

| alinuta01 explică (pentru alexutzaa09):

Si daca l-am incarcat de 3 ori, si acum il pun la incarcat o noapte va tine sau nu se mai poate face nimic?

| alexutzaa09 a răspuns (pentru alinuta01):

Cred ca da, sincer nu stiu nici eu, dar incercarea moarte n-are! Succes!

| alinuta01 explică (pentru alexutzaa09):

Multumesc

6 răspunsuri:
| pisicutzza990 a răspuns:

Cand cumperi un telefon, trebuie sa il tii la incarcat toata noaptea.O prietena de a mea nu l-a tinut, dar a doua zii da si apoi i-a mers.Incearca si tu, cred ca va merge!

| Xonix96 a răspuns:

Schimba bateria sau returneazal!