| anabellaaa02 a întrebat:

Hei! In mai vreau sa imi iau un telefon nou si nu stiu ce sa aleg dintre iphone 5s, iph 6 sau 6 plus. Voi ce ati alege? Merci :*
Funda!

4 răspunsuri:
| Cirstea_Marius_1978 a răspuns:

Iphone 6. Funda?

| andreirobert15 a răspuns:

Deci, daca vrei sa dai bani pe un iphone da dar nu lua 5s!
alege tu intre 6 si 6 plus
diferenta intre 6 si 6 plus e marimea si bateria!
tocmai de asta ti-as recomanda 6 plus pentru ca are o baterie de 3000 mah!
faza e ca eu nu am recomandat niciodata un iphone la cine m-a intrebat pentru ca nu se merita sa dai bani pe un iphone cand poti sa iti iei de exemplu note 4 sau galaxy s6 ( asta daca mai astepti putin ) sau chiar s6 edge!

| Vvistula a răspuns:

6 plus logic, laughing nu stiu de ce ai mai pus intrebarea

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 6 Plus (128GB), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.