| AlinaSwag a întrebat:

Hei, mi-am descarcat aplicatia messenger facebook si imi arata numarul de telefon cum pot sa il sterg? Urgent puppy dog eyes3

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca numarul tau de telefon de pe facebook este privat numai tu il poti vedea este ok, caci in aplicatia facebook messenger nimeni nu iti poate vedea numarul de telefon.

| Seti a răspuns:

Bună! Dezinstalează aplicația, apoi reinstaleaz-o! Prin ștergere, vei pierde contul creeat cu numărul de telefon! Numai bine!winking