| IrinaSinzianu a întrebat:

Mi-am descarcat aplicatia Messenger pentru Facebook si nu stiu cum sa ma deloghez din ea. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| FlorinAnt93 a răspuns:

Am observat si eu chestia asta si e cam enervant, mai ales daca te loghezi de pe telefonul/tableta altcuiva, dar este totusi o portita mai grea ce-i drept. Daca ai telefon cu Android urmeaza pasii astia:
- mergi la setari
- deschizi sectiunea aplicatii
- cauti in prima lista aplicatia "Messenger"
- apesi pe ea
- apoi apesi pe butonul "Stergeti datele"
Si gata, o sa se stearga toate datele aplicatie, ceea ce inseamna ca o sa te delogheze automat.

| Cobzaru_Tincuta_1958 a răspuns (pentru FlorinAnt93):

Multumesc de informatii. Si eu aveam aceaiasi problema ca Irina. Sa ai o zi buna!

1 răspuns: