| Florina777 a întrebat:

Hei...mi am scapat telefonul in putin apa si merge tot in afara de difuzor gen imi arata ca sunt castile bagate si mda cu casti merge dar fara nu...ps:am un iph 6. Orice sfat conteaza..mersi!

Răspuns Câştigător
| Bogdann1107 a răspuns:

Buna, sterge cu betisoare de urechi sau cu scobitori cu vata sau demachiante.
In cazul ca nu merge pune un pic feonul, si dai un restart(ti apasat si home si power ambele simultan pana se inchide si se deschide de iti arata logo-ul!

1 răspuns:
| Samariteanul a răspuns:

Pune-l intr-o punga de orez sa se usuce de tot.