| laury24 a întrebat:

Hei! Nu mai am memorie pe telefon (iPhone) de 8 gb si nu vreau sa șterg nimic din el ce sa fac? Fără răspunsuri gen " i-ați altul " " șterge ceva " aa si pot sa mi-l facă cine de 16 gb? Fundaa! happy

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi să-i "măreşti" memoria deoarece NU are slot pentru card de memorie externă!
Nu ai altă soluţie decât să salvezi unele chestii pe Pc/laptop şi apoi să le ştergi din memoria internă...

Toate cele bune!

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Daca vrei mai multa memorie sterge ceva. Iphone nu are slot de card sa poti mari memoria.

| SasNetRomania a răspuns:

Vinde ish! t si ia-ti un telefon adevarat pe android cu slot de cars unde pui 64 gb. Recomand un tel peste 14 mil pentru fluiditate. Salutare

| alexandraaai a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Memoria este un lucuru finit iar la Iphone nu se pot introduce carduri de memorie. Daca nu vie sterge nimic nu vei mai avea loc de sticare. Deizia este a ta, dar nu se poate mari memoria.

| davidyonut11 a răspuns:

Poti sa cumperi de pe icloud spatiu de stocare.