| anonim_4396 a întrebat:

Astăzi in timp ce eram pe laptop s-a făcut brusc ecranul negru.L-am stins din buton și apoi nu s-a mai aprins.Era doar ecranul negru.Intrebarea mea este dacă îl duc la reparat cand il vor deschide cei de acolo, laptopul se va deschide tot pe fisierul sau site-ul pe care eram eu intrat cand s-a stins?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

S-au opintit câțiva să-ți răspundă, era de bonton să le spui măcar "merci"
- lăsând la o parte faptul că deja faci spam cu intrebarea ta in triplu exemplar

| Andrei563636 a răspuns (pentru sierra1):

Ca idee pentru cultura ta am vrut sa vad mai întâi diferite păreri.Tu, dacă vrei raspunzi, dacă nu, nu.Nu te obliga nimeni nici pe tine sa răspunzi și nici pe mine să le mulțumesc tuturor.

| sierra1 a răspuns (pentru Andrei563636):

Ca idee, ți-am răspuns mami! Si pentru cultura ta (care-o fi ea) repet: spune-le oamenilor măcar "merci". Ține de bun simț

| Andrei563636 a răspuns (pentru sierra1):

Uite,ca incep cu tine laughing)thank you

| sierra1 a răspuns (pentru Andrei563636):

" Andrei563636: Nu te obliga nimeni... să le mulțumesc tuturor"

corect dar așa e frumos.

...nu-mi spune mie MERCI. celorlalți