| yourkittycat a întrebat:

Hei. pentru iphone ce aplicatie se recomanda pentru a -mi pitea pune orice melodie la tonuri?

8 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns (pentru danbnz):

Cam mulți pași, pentru o simplă melodie.
Nu merge simplu din setările telefonului?

| yourkittycat explică (pentru Legion7X):

Aa nu. ma refer la o anumita melodie.
nu cele din telefon

| Legion7X a răspuns (pentru yourkittycat):

Da, la o anumită melodie. Eu descarc una de pe google, apoi intru setările telefonului și de acolo e simplu. asa fac la Samsung

| danbnz a răspuns (pentru Legion7X):

Vezi bine ca nu.
Cred ca nu ai citit tot articolul.
Acolo sunt date 2 "retete".
Prima e cu editarea melodiei si e un pic mai complicata, a doua e solutia cea mai simpla.
Fata de Android, pe iOS sunt mai multi pasi de urmat pentru a seta o melodie ca ringtone.

| danbnz a răspuns (pentru Legion7X):

Samsung si iPhone au sisteme de operare diferite.
Nu toate setarile se pot face in acelasi mod pe ambele sisteme.

| TitoJacksana a răspuns:

Încearcă Zedge, dar nu stiu daca merge si cu iPhone