| oMeow a întrebat:

Aș vrea să îmi cumpăr un Htc one m9. am văzut că arată destul de bine. Aș vrea să cer și părerea altora.

Îmi poate spune cineva cam care sunt avantajele și dezavantajele telefonului?

Fundă.

Răspuns Câştigător
| Ella_Maya_1984 a răspuns:

Avantajele sunt nenumarate. Ex: 1.Ecran mare si plat 2.Se misca rapid pe internet 3. Are memorie mare. 4. Aplicatiile se incarca repede 5. Pozele ies foarte clare la o rezolutie imensa.
Dezavantajele:
1.Iti trebuie neaparat husa pentru el.
2.Cand folia de protectie face cel mai mic picsel trebuie schimbata.
3. Daca vrei multa protectie pentru el puneti folie de protectie di sticla(care este mai scumpa)
Concluzia:Cheltuiesti multi bani pe intretinerea lui.