| hehe_1035 a întrebat:

Hei tpu...am auzit ca a aparut jailbreak pentru ios 8 dar pentru iphone 6, eu am iphone 5s oare merge sa bag jailreak? si daca merge de unde il pot instala? va multumesc dau funda :*

3 răspunsuri:
| Maldini a răspuns:

Normal carge. Nu conteaza ce telefon ai. Conteaza sistemul de operare. Si eu am 5s dar inca nu a aparut versiunea. Stai linistit ca va merge cand va aparea. Dar momentan nu a aparut

| hehe_1035 explică:

Am o cunostinta care are jailbreak pe ios 8 dar are iphone 6... Deci pana la urma a aparut sau nu?

| sltlp a răspuns:

Stii ce mi se pare penibil? Dai 2500 lei pe telefon sau mai mult dar iti faci jailbreak...