| MJ4everkingofpop a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Cand vreau sa imk dezinstalez unrle aplicatii din telefon imi apare Eroare de aplicatie: google.app s-a oprit. Si dau ok si dupa tot asta imi apare...si pot sa tot dau ok ca dispare si apare iar. Si trebuie sa scot bateria din telefon si sa il pornesc iar ca sa nu mai faca asta. Si mi se intampla de fiecare data cand vreau sa dezinstalez aplicatii. Voi ce credeti ca este si cum pot sa scap de asta?

1 răspuns:
| Gunoi a răspuns:

Resetează la setările din fabrică sau actualizează aplicațiile de sistem precum google, etc