| Anonim091 a întrebat:

Am nevoie de cateva pareri. Ce ziceti merita sa-mi iau un HTC One M8 replica? Sunt foarte curioasaaa. As vrea sa stiu cat m-ar tine. Ce defecte si ce calitati are..etc. Ofer fundita celui mai bun raspuns! Rapid, va rog. happy

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Replicile nu se fabrica intr-o fabrica ca toate sa fie la fel. Sunt mii si mii de componente diferite. Daca cineva nimereste unu "bun" sunt minuscule sansele ca altul sa fie la fel de "bun" Prima data trebuie testat de la A la Z sa vezi daca ai nimerit unul bun. De obicei sunt telefoane de 200 lei chinezesti intr-o carcasa de HTC M8 (care nici aia nu e originala). Deci mai mult il cumperi pentru aspect pentru apeluri telefonice, mesaje si poate intr-un caz fericit pentru facebook. Cam asta e maxim ce poti scoate de la un asemenea telefon.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Replica e replica indiferent de model. Va functiona dupa noroc

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU-ţi recomand să cumperi "replica" ( fie şi "1:1 replica identica, cu originalul" a ) nici unui model de telefon deoarece nimeni nu-ţi poate "garanta" performanţele acelor modele şi vei avea diverse probleme ( nefuncţionare, defecte, nu vor rula unele aplicaţii/jocuri, etc. )...

NU vă mai "aruncaţi" banii degeaba!

Toate cele bune!

| Anonim091 explică:

Atunci. Ce credeti? Mai bine imi iau un HTC One M8 original? Asa-i? Nu-mi irosesc banii degeaba pe replici de tot... Totusi as vrea sa stiu care sunt cele mai reusite replici?