| Alexandru_Ana-Maria_1995 a întrebat:

Am o intrebare. Am un telefon Samsung Galaxy Gio..si mi-am downloadat Kies pe Pc.mi-am conectat telefonul... Si dupa asta am observat ca nu se mai debloca la fel. Stiti cumva de ce? Si daca il pot face sa se deblocheze ca inainte?

Răspuns Câştigător
| amusername a răspuns:

Si-a actualizat software-ul automat prin kies la versiunea android 2.3.6. Inainte avea 2.3.3 parca. Poti cauta pe net cum sa iti pui androidul vechi dar eu te sfatuiesc sa il lasi pe asta.

2 răspunsuri:
| Tyrr a răspuns:

Incearca sa il stingi iar apoi cand o sa il aprinzi o sa fie ca nouhappy

| BadWaffle a răspuns:

Probabil dupa cum a zis si amusername ti-a facut update automat, dar tind sa cred ca l-ai facut tu fara sa-ti dai seama din cate stiu kies te intreaba daca vrei sa faci update-ul.
odata cu update-ul ti-a modificat si lockscreen-ul. daca cauti pe google poti sa gasesti si alte lockscreen-uri pe care le poti folosi.