| dia733 a întrebat:

Am o intrebare: ce credeti ca ar fi mai bun Samsung Galaxy S2 sau Samsung galaxy S3 MINI? Mie una mi se pare ca Samsung Galaxy S2 e mai bun... Funda! happy

Răspuns Câştigător
| AdyBoy a răspuns:

Galaxy S2 este mai bun pentru jocuri si daca ai nevoie de internet. Camera e de 8MP, deci clar e mai buna decat cea de la S3 mini.

Eu unul iti recomand Samsung Galaxy S2.

6 răspunsuri:
| Alissa11 a răspuns:

Deoarece Samsung galaxy S3 este mini, Samsung Galaxy S2 este mai bun...

| paulmicutz a răspuns:

Da Samsung galaxy s2 este mai bun la procesor pentru jocuri, camera scoate niste poze acceptabile.

| frosty98 a răspuns:

Eu ti-as mai recomanda un telefon si anume un mototrola moto g, rulează aproape versiunea de android "stock"adica cea direct de la Google aproape ca Nexus-ul, are un procesor quad core, 1 gb ram, camera fata, spate, flash, ecran 1280X720 de 4.5 inch si toate astea la numai 800 lei, eu zic ca asta e varianta cea mai bunalaughing

| anton29 a răspuns:

Si eu cred ca Samsung galaxy S2 este mai bun

| SabD a răspuns:

S2 este mult mai bun decât S3 mini din toate punctele de vedere.