| BlackSoull17 a întrebat:

Hei TPU, am o problema destul de urgenta, deci..am un LG l70 si azi mi-a tot aparut pe ecran " din pacate tastatura LG s-a oprit" si cand am blocat telefonul si iar l-am deschis nu mi-a aparut tastatura deoarece eu am parola la deblocarea telefonului, si acum nu stiu ce sa fac sa-l pot debloca, niste idei?

1 răspuns:
| HaHaHaProductionRO a răspuns:

Tot un LG am si eu si tin minte ca mi s-a intamplat si mie, doar ca problema s-a rezolvat de la sine, ca sa zic asa.Incearca sa scoti bateria si sa o pui la loc, mai da un restart ceva si in caz ca nu iti merge de niciun fel mergi la cineva care se pricepe la telefoane si spune-i de problema.O seara buna!