| iSeLasT a întrebat:

Am un iPhone 4 super bun, nu e zgariat, totul merge ca nou, e foarte bine ingrijit si as vrea sa-l vand. Problema mea e incarcatorul care e rupt, dar e lipit si castile, nu le mai am. Imi puteti spune cam cat as putea sa iau pe el si cat e diferenta pana la un iPhone5? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Komarov a răspuns:

IPhone 4 te cred ca e super bun, am folosit si eu dar in ziua de azi nu mai e a cam pierit el. Ultimul update e pana la iOS 7 si deja face lag si probleme.In cazul tau daca nu are Gevey si e Neverlocked ar trebuie sa fie cam asa : 8GB 300, 16GB 350, 32GB 400 de ron iar pentru un iPhone 5 ar mai trebui sa dai cam 400 de Ron diferenta dar pentru unu cu R-Sim 300 de regula funda?