| Ramona45 a întrebat:

Am un iPhone 6 și nu am semnal, primește cartela dar scrie ori Căutare ori Niciun serviciu. Dacă îl duc la service cât m-ar costa?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Sa imi spui daca reuseste cineva sa il repare. Am vazut cateva cu aceeași problemă si au ajuns la coșul de gunoi.

| AndreiFratean a răspuns:

Daca il duci la service ar costa aproximativ 700 de lei sau chiar mai putin.Cel putin la mine un prieten lucreaza in acest domeniu si la el costa numai 700-800 lei.Depinde de service-ul pe care l-ai ales

| Ramona45 explică (pentru AndreiFratean):

Pff eu l am luat cu 800 lei