| Gogoasa009 a întrebat:

Salut happy

Peste putin timp trebuie sa imi cumpar un telefon, si pot alege DOAR dintre Samsung Galaxy S3 si Samsung Galaxy S4 Mini.

As vrea sa stiu care e mai bun si care ar trebui sa mi-l cumpar,
si vreau sa stiu si de ce.

Răspuns Câştigător
| Zedge a răspuns:

S3- mai mare, mai performant desi e cam vechi, dar inca tine pasul cu piata telefoanelor, singurul minus ar fi bateria un pic slaba dar asta depinde cel fel de utilizator esti hard sau soft.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 I9300/S III (64 GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0_2141.php

Toate cele bune!

| Aasdfghj a răspuns:

Nu am avut pe mana niciun s4 mini, doar s4.
Din cele doua eu ti-as recomanda s3. De s4 mini nu am auzit lucruri prea bune, de aceea nici nu mi l-am luat.
In momentul de fata am s3 de cativa ani de zile si sincer, nu l-as da pentru altcevalaughing)

| fpr139 a răspuns:

O să-ţi ofer o discuţie publică între persoane ce au discutat deja aspectul ăsta. Caracteristicile aflate în dezbatere sunt aceleaşi pe care ţi le-am putea spune şi noi. depinde ce vrei mai exact de la telefon.
Eu unul recomand S4, din moment ce deţin unul, şi mă descurc chiar foarte bine cu ei, atât pentru performanţă, cât pentru design. :)

http://forum.softpedia.com/......y-s4-mini/