| Clauditzaa1 a întrebat:

Hei,TPU! As vrea sa-mi iau si eu un telefon nou si m-am gandit sa-mi iau Nokia lumia 630, dar nu prea stiu cat de bun e. Aveti alte pareri?

Răspuns Câştigător
| Cherry94 a răspuns:

Se misca bine, mai ales pe internet, camera este buna, nu excelenta, face poze ok, bateria iti va tine, depinde de utilizare avand in vedere ca e smartphone si procesorul impreuna cu aplicatiile consuma energie.

1 răspuns:
| Ionel85 a răspuns:

Este un telefon bun nu ai ce sa ii reprosezi http://bit.ly/1oy3IM7