| RadXx a întrebat:

Hei TPU as vrea sa stiu care dintre urmatoarele telefoane face cele mai bune poze...P.S nu vreau alt ex de tel.
Vonino Ego QS
Prestigio 4055 Multiphone
E-boda Storm V100
eu unul m-as incadra pe acel prestigio...dar prefer sa stiu si parerea voastra... voua care vi se pare mai bun la camera si la facut poze dupac cele mentionate?
mersi, funda si aprecieri happy

Răspuns Câştigător
| toghaphyboom a răspuns:

Vonino Ego QS, are camera principala de 8 megapixeli si cea secundara de 2 megapixeli.

Si Prestigio e bun, dar are camera secundara VGA, adica sub un megapixel.

Sper ca te-am ajutat big grin

7 răspunsuri:
| Vlad9800 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti iei un iphone chiar si la mana a 2-a pentru ca eu asa am facut si nu regret nimic! Iphone e de calitate superioara si o spun din proprie experienta...i-ati un iphone 4/4s/5 in functie de buget... funda?

| toghaphyboom a răspuns (pentru Vlad9800):

A zis clar ca nu vrea exeple de alte telefoane. Nu toti avem bani sa ne luam IPhone de fite.

| Vlad9800 a răspuns (pentru toghaphyboom):

Daca vrei sa stii iphone nu este neaparat un telefon de fite! e un telefon de calitate! si nu sunt asa scumpe! poti lua un iphone 4 cu 7-8 milioane!

| toghaphyboom a răspuns (pentru Vlad9800):

Ai dreptate, insa cum am mai zis, a precizat ca vrea doar acele telefoane.

| RadXx explică (pentru Vlad9800):

Uite...eu unul prefer sa nu imi asum riscuri happy decat sa iau de la un om care deja la folosit mai bine iau un telefon nefolosit si sa stii ca sunt multi oameni care dau tepe...cn stie ce se poate intampla dupa un anumit timp de utilizare al unui iphone folosit oricum mersi de raspuns

| Vlad9800 a răspuns (pentru RadXx):

Cu placere happy

| Florescu_Adita_1990 a răspuns:

Cele mai bune sunt Vonino si e-boda, dar dupa mine cred ca Vonino este mai bun deoarece arata mai bine, are versiune android mai mare decat e-boda si nu este diferenta la camera intre ele