| erdeivlad a întrebat:

As vrea sa stiu daca noua husa de la Apple "Apple Case" se comercialiazeaza in Romania, si daca DA as vera sa stiu in ce magazin sau pe ce site gasesc?

Răspuns Câştigător
| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

Intrebare incompleta. Specifica pentru ce model vrei Apple Case. Daca nu se gasesc in magazine sigur se gasesc persoane care aduc din afara.
Pentru alte nelamuriri si probleme, ma poti gasi si pe FB, Ovidiu GSM.Decodari de retea orice model la cele mai mici preturi de pe internet.
O zi buna!

| erdeivlad explică (pentru Gsm_Ovidiu_1987):

"Apple Case" pentru iPHONE 5S

1 răspuns: