| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am un telefon, Huawei y5ii si nu stiu cum sa il fac sa imi apara cine suna in partea de sus a ecranului pentru a se vedea prin husa.
Ma poate ajuta cineva? sad

4 răspunsuri:
| JustAsimpleUser a răspuns:

N ai cum, merge doar la huse s view si daca este una, telefonul trebuie sa fie compatibil, in meniu trebuie sa ai ori la apeluri ori la afisare o optiune legata de s view, vezi poate merge sa cauti, acolo unde ti apare. doriti sa cautati altceva. in meniu

| Hata14 a răspuns:

Eventual poti instala o aplicatie care sa iti modifice interfata telefonului.

| MariaCristinnaa a răspuns (pentru Hata14):

Stii cumva vreuna?

| Hata14 a răspuns (pentru MariaCristinnaa):

Pai. scrie pe magazin play luncher, si vezi care-ti place