| xooxMizzz a întrebat:

Cand sun o persoana care are abonament cu numar privat apare numarul meu pe desfasurator?

Răspuns Câştigător
| Lrc_Teodor_1996 a răspuns:

Cred ca nu doar daca solicita abonatul o plangere sau solicita afisarea numarului.
Suntem in 2014 si unele firme au aceste posibilitati de a afisa sau de a decripta numarul ascuns.

| suntserios a răspuns (pentru Lrc_Teodor_1996):

Toat firmele au acesta posibilitate insa astea nu sunt informatii publice si niciun abonat nu va putea vedea cine l a sunt cu numar privat decat daca sunt implicate chestii legale.

1 răspuns: