| blackbone1776 a întrebat:

Hei TPU

Ce aparat foto recomandati sa-mi cumpar cu un buget de 800 lei?
Mentionez ca vreau sa-mi fac poze la diferite desene profesionale realizate in creion pentru a le expune in galerii online, cu telefonul observ ca nu e cea mai buna solutie deoarece desi camera foto de la telefonul meu (Samsung galaxy a51) este una decenta, calitatea detaliilor cand vine vorba de desenele mele nu este una multumitoare deoarece as dori sa fac pozele in asa fel incat sa pun mai multe obiecte in cadru pe langa desene, incat fotografia sa arate cat mai artistic.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru asa ceva ai nevoie de un scanner bun, nu de un aparat foto!

| sierra1 a răspuns:

La 800 lei NU iei tel ceva mai bun ca A51 ăla al tău. Ia un bridge gen

https://altex.ro/......FDSCH300B/

| blackbone1776 explică (pentru sierra1):

Vrei sa zici ca nu gasesc o camera mai buna decat cea de la telefonul meu la 800 lei?

| sierra1 a răspuns (pentru blackbone1776):

Ia un bridge gen...