| 1eudoareu1 a întrebat:

Ce telefon dual-sim cu sistem de operare android imi recomandati? As prefera sa coste in jur de 550 lei.

9 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cel mai bun in bugetul tau: Allview a5 duo:
http://www.pcgarage.ro/smartphone/allview/a5-duo/
Da comanda, si in 6 zile cel mult il ai acasa(mai sunt 4 zile pana la lansare), si cel mult 2 pana ajunge la tine.

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Intra pe www.quickmobile.ro si la categoria telefoane mobile poti alege filtre in functie de ce doresti, adica alegi dualsim, android.

| David98TM a răspuns (pentru MihaiEdy1993):

Tu lucrezi la Quickmobile?

| MihaiEdy1993 a răspuns (pentru David98TM):

Nu.

| Ion1234 a răspuns:

SAMSUNG GALAXY ceva mai nou si mai bun poate e mai scump decit iti doresti sa cheltui dar il vei avea pe mult timp

| ReaperAlex a răspuns:

Allview a5, pe 2 septembrie apare in magazine ( fix 550 lei, dual sim, dual core etc.), mai bine cauta pe net specificatii.

| 1eudoareu1 explică (pentru ReaperAlex):

Si eu ma gandeam la telefonul asta doar ca nu mai pot amana pana cand apare in magazine.

| Alexis21 a răspuns:

Ti-am adaugat toate filtrele tu trebuie doar sa alegihttp://www.emag.ro/......0-si-500/c