| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU.Ce ziceti...sa-mi repar telefonul Orange Zali(e spart si nu mai merge ecranul deloc) sau sa-mi iau alt telefon? laughing) Adica m-am saturat de acest telefon, nici nu merge prea bine si se blocheaza foarte des..Si ce telefon mi-ati recomanda? Adica sa aiba Android, camera de maxim 4-5mp,camera pe fata nu conteaza de cat si sa mearga bine.

6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Cred ca mai devreme ai cerut ajutor pentru display.Nu am gasit si la pretul
334, 90 Lei cumperi unul nou.Deci daca tot te-ai plictisit spune un buget maxim.

| GhostSura a răspuns:

Dupa parerea mea mai bine iti cumperi alt telefon. Daca tot face atatea de fite telefonul asta. Si ti-as recomanda mhm un Iphone 3GS sau Iphone 4 sau un Galaxy S3 daca o sa ai grija de ele o sa tina mult timp. happy

| Satann666 a răspuns:

Samsung galaxy s5

| Anonymous552 a răspuns:

Dar totusi am abonament pe 2 ani la Orange Zali...se va intampla ceva cu abonamentul daca imi iau alt telefon?

| GhostSura a răspuns (pentru Anonymous552):

Nu ce ar trebui sa se intample?

| Rozelutza a răspuns:

Eu am Samsung galaxy S2 plus, care indeplineste toate cerintele tale! Este foerte bun, sunt foarte multumita de el! Daca spui ca ti s-a luat de telefonul vechi, eu zic ca nu vei regreta daca il iei pe asta! Eu l-am luat de la Vodafone cu 4-5 sute de lei (4-5 mil.) Si abonament cu de toate la 10€! Sper ca ti-am fost de ajutor! Papa!