| InnaXO a întrebat:

:* Cum pot sa-mi upgradez telefonul de la Android 2.3.6 la 4.1.1? ( Am Samsung Galaxy S Advance ) Cand l-am luat scria ca pot sa-i fac upgrade straight face Va rog frumos sa ma ajutati puppy dog eyes Fundita!

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Upgrade la 4.0, nici de cum la 4.1, nu suporta advance jelly bean.Succes!

| COOLboY a răspuns:

Mai asteapta 2, 3 luni pana cand Samsung rezolva asta. Oricum Samsung vrea sa sara de la 2.3.6 direct la 4.1.1, fara sa mai treaca prin 4.0. Mai bine oficial decat sa-ti strici telefonul. rolling on the floor)

| bassmusic a răspuns:

1.Descarci pe PC KIES
2.Instalezi
3.Conectezi Telefonul la PC( prin USB)
4. Upgrade firewall. Bafta