| nonameih0000 a întrebat:

FUNDA! Am un telefon pe Android 2.3 si am incercat sa instalez din Google Play un joc. S-a descarcat si in timpul instalarii a aparut o eroare din cauza lipsei de memorie.Acum vreau sa sterg acest joc pentru ca imi ocupa memoria degeaba, dar NU IL GASESC! Unde il pot gasi? P.S.: Am cautat la fisiere descarcate si la aplicatii dar nu apare

5 răspunsuri:
| StefaniaM a răspuns:

Daca ti-a zis ca n-are memorie inseamna ca nu ti l-a instalat

| ZeHelp a răspuns:

Sigur eroarea nu a aparut in timpul instalarii? Fiindca altfel nu se explica... decat sa fie o extensie din browser.

| nonameih0000 explică (pentru ZeHelp):

Pai am zis, in timpul instalarii.

| ZeHelp a răspuns (pentru nonameih0000):

Atunci, mea culpa... nu se afla in telefon daca nu s-a instalat complet.

| Vrb_Cosmin_1997 a răspuns:

In meniul telefonului trebuie sa ai fisierul "Manager aplicatii"....Intri acolo, apoi intri la fisierul "Pachet"(depinde de limba in care este telefonul tau, daca e in engleza "package")si in dezinstalezi de acolo... sper ca ti-am fost de ajutor.winking