| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu yahoo messenger pe android. Am descarcat mai demult yahoo de pe google play,si a mers un timp,dupa careaparea un fel de eroare la conectare. Azi am incercat sa actualizez versiunea,apoi l-am dezinstalat si l-am descarcat iar, si dupa ce l-am descarcat imi scria ca spatiu de stocare insuficient. Am HTC HD mini. unde trebuie sa intru ca sa sterg din memoria telului? imi arata ca mai am memorie cam cativa mb. sau nu pot face ca orice descarc si instalez sa se faca pe card?

2 răspunsuri:
| bushyalex a răspuns:

Sterge alte aplicatii care nu le folosesti. daca nu iti merge mesu instaleaza IM+. este destul de bun.

| bushyalex a răspuns:

Si ca sa muti aplicatiile pe card trebuie sa ai telefonul rootat.