| fashiongirl14 a întrebat:

Hei, TPU! Imi spuneti si mie niste jocuri frumoase pentru Samsung star 3 s5220, va rog?!

3 răspunsuri:
| angemon500 a răspuns:

Clash of clans, online soccer manager, dumbs way today, true skate(4share) sper ca te-am ajutat

| Roberta123roberta a răspuns:

Am si eu telefon ca ala dar nu poti instala jocuri pentru ca nu are Magazin play, am cautat si pe net dar nu merge. Poate la tine merge. Funda :*

| fashiongirl14 explică (pentru angemon500):

Voiam ceva mai comic.nu am incercat sa downloadez jocurile pe care mi le-ai zis. nu prea ma atrag in mod deosebit. caut ceva care sa mearga si bine( nu stiu cum merg alea pe care mi le-ai spus) si... logic, sa-mi placa! mersi oricum!