| CRYstyLEX a întrebat:

Hei TPU.Mi-am luat un telefon dar ca sa intru pe net trebuie cont de gmail mi-am facut cont iar cant il bag in telefon sa ma cinesteza imi apare:nu se poate stabili o conexiunesigura la servar c trebuie sa fac? funda pentru cea mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| beniamin1994 a răspuns:

Dupa cum ai inceput cred ca ai un Samsung si mai exact un galaxy! foarte simplu inchide telefonul si repornestel! daca nu merge opreste netu tinand apasat pe butonul de shut down si apare connection dai pe el si opreste! apoi opresti si pornesti telefonul. si incerci iar! bft si sper sa mearga!

| Dya1299 a răspuns:

Opreste net-ul tinand apasat pe butonul de shut down si apare connection, dai pe el si opreste. Apoi repornesti telefonul si incerci iar.