| Ramona45 a întrebat:

Nu mi se mai încărca telefonul.sad am schimbat si încărcătorul dar nu merge cu niciunul.ce sa fac? Oare de ce? Precizez ca mi-a fost stricata mufa o singura data si am reparato insa nu mi se încărca deloc, ce as putea face?

2 răspunsuri:
| 2Dragos2 a răspuns:

Poate este tot de la mufa, e posibil sa nu fie pusa bine thinking te poti duce la un magazin specializat sa iti faca o verificare

| sile44 a răspuns:

Ori e softul dus, si ti-a mancat placa de baza chiar incarcatorul sau softul poate fi de vina chiar mufa montajul sa fie de proasta calitate acum depinde cand ti-a fost reparata mufa cat a durat? infunctiune