| DianaRocks a întrebat:

O sa-mi iau telefon nou si nu stiu ce sa aleg dintre Iphone si Blackberry...Care credeti ca este mai bun? si de ce?

Răspuns Câştigător
| CharlieHarper a răspuns:

Pai probeaza'le pe amandoua si vezi care iti place tie mai mult, eu ti'as recomanda iPhone, dar faci cum vrei

5 răspunsuri:
| Answer17 a răspuns:

Iphone, pentru ca il au toate vedetele big grin

| Gimmie1ツツ a răspuns:

Iphone!

| bradborn13 a răspuns:

Mai bine alegi Samsung, ultimul aparut

| DianaRocks explică (pentru bradborn13):

Nu ma prea omor dupa telefoanele Samsung...Deabia am avut unul....Desi sunt bune eu vreau unul dintre asteawinking

| bradborn13 a răspuns:

Atunci iti recomanda IPHONE-UL este mult mai bun ca BlackBerry-ul la toate capitolele. Daca ar fi sa aleg eu ce telefon sa am mi-as lua IPHONE-UL.